X18 UNIVERSAL

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) : 45x67x94 mm
Örgü Sıklığı : 79 mm
Çalışma Alanları: Sıcak Cüruf, Madencilik
Lastik Ölçüsü : 18.00×25 – 23.5×25 – 26.5×25 – 29.5×25 – 35/65-33

Çok amaçlı çalışma ortamı için tasarlanmış olan baklası ile tüm alanlarda üstün performans sağlamaktadır. Geniş aşınma hacmi ve sık örgüsü ile sıcak cüruf ve maden sektör için uygun modeldir.

HANGİ KOŞULLARDA X18 UNIVERSAL KULLANILMALIDIR?

Sıcak cüruf sorunları makineler büyüdükçe büyür. Kütle ne kadar büyürse cürufun değeceği alanlarda o kadar fazla olacaktır. Bu koşullar altında X18 Universal sorunlarınıza çözüm ortağı olacak. Tam yanak koruma ve yarım yanak koruma olmak üzere ekstra iki farklı örgü sistemi de bu modelimizde mevcut. Bu sayede cürufun ve zararlı, aşındırıcı maddelerin tamamını lastiğinizden sürekli uzak tutacaksınız.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Hurda ve geri dönüşüm sahalarını, sıcak cüruf sahalarını bilenlerin sıklıkla lastik değiştirmekle ilgili şikayetlerini çözmek için her boyutta Universal modeli yaptık. Özellikle başta söylediğimiz iki çalışma sahası sahiplerinin şikayetlerini göz önünde bulundurarak bu modeli tasarladık. Bu şikayetler sürekli ve sıklıkla lastik değiştirmek zorunda kalındığıyla ilgiliydi. %100 yerli lastik koruyucu zincirlerimiz sadece en zor koşullar için değil zorlukların şekillerine göre de size çözüm sunan mühendisliklerdir. Dolayısıyla doğru lastik, zemin ve koruyucu modeli sizlere 5 kata kadar tasarruf sağlayacaktır. Ortalama üstün çalışma saati ile tasarrufunuzu kullandıkça anlayacaksınız.

X18 UNIVERSAL KUSURSUZ TASARIM

X18 Universal’in tasarımı diğer universal modelleriyle benzerlik gösterir. Bu modeli diğer akranlarından ayıran en somut özelliği ölçüsel olarak daha kalın ve geniş olmasıdır. Bunun temel sebebi makine boyutu büyüdükçe lastiğinizin de büyümesidir. Biz X18 Universal zinciri daha büyük lastikler ve makineler için tasarladık.

X18 UNIVERSAL MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 23.5×25
  • 26.5×25
  • 29.5×25
  • 35/65×33

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X18 UNIVERSAL MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Bu sert koşullara yapabileceğiniz en iyi şey sert önlemler almaktır. Kendi makine kategorisinde en sert modeli sizlere önerirken tam koruma sağlayan iç ve dış yanak korumaları seçeneklerimizle yanınızdayız. İç ve dış yanak koruma sistemleri lastiğinizin tamamını kaplayacak şekilde koruyucu zincirin sıcak cüruf gibi akışkan, hurda ve geri dönüşüm gibi sivri, sert cisimlerin beklenmedik yerlerden lastiğinize ulaşmasını engelleyen bir sistemdir.