X12 UNIVERSAL

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) : 29x39x61mm
Örgü Sıklığı : 52 mm
Lastik Ölçüsü : 7,50×15 – 10×16,5 – 12×16,5 – 17.5×25 – 16/70×20 – 20.5×25 – 23.5×25
Çalışma Alanları: Tünel, Geri dönüşüm ve Hurdacılık

Mini ve Kompakt iş makineleri için geliştirilmiş olan 12 mm kalınlığındaki zincir modelimiz, hafif olmakla beraber sık örgüsü ile lastiklerinize üstün koruma sağlayacaktır. Yeraltı, hurdacılık, geri dönüşüm, yıkım vb. çalışma ortamlarınız için uygun seçenektir.

HANGİ KOŞULLARDA X12 UNİVERSAL KULLANILMALIDIR?

Yer altındaki çalışma ortamında aracınızın yokuş çıkması çıplak lastiklerle nerdeyse imkansızdır. Ayrıca sert zeminlerde lastiğin aşınma veya yırtılma olasılığı daha da artar. Çamurlu zemin, yol tutuşunu zorlaştırır bunun yanı sıra tünellerde koruma amaçlı döşenen demirler veya delici kesici materyaller lastiğinizi patlatabilir. Aynı durumun hurda sahalarında da geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Tünel çalışma sahasında tutunmayı sağlayabileceğiniz gibi yine bu çalışma sahasında bulunan sert, delici ve kesici materyallerin lastiğinize verecek olası zararını da büyük oranda önleyeceksiniz.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

X12 Universal’in çalışma saati kullanıma, makinanın gücü, lastik boyutu ve madenin aşındırma gücüne  göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle ortalama çalışma saatini satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Ortalama kullanım saatiniz ne olursa olsun koruyucu zincir kullanmak lastik ömrünüzü normal kullanımın en az 2 katı oranında artış sağladığını göreceksiniz. Yıllık lastik masrafınızı belirledikten sonra ne kadar tasarruf ettiğinize baktığınızda neden zincir almalıyım sorusuna cevap bulacaksınız.

X12 UNİVERSAL KUSURSUZ TASARIM

Geniş ve yayvan tasarımı sayesinde lastiğinize tamamen koruma sağlar. İç kısmının lastiklere kökten tutunması dış yüzeyin kalınlığı ve çeliğin sertliği ile lastiğinizi zeminden mümkün oldukça uzak tutarken toprak ve çamurlu zeminde, metal ve hurda öbeklerinde ve daha sert zeminlerde lastiğinizin yolunu açacak.

X12 UNİVERSAL MAKİNAMA UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 7,50×15
  • 10×16,5
  • 12×16,5
  • 12.00×20
  • 12.00×24
  • 16,9×28
  • 17,5×25
  • 20,5×25
  • 23,5×25

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır. Daha doğru bir model tercihi için tecrübeli temsilcilerimiz sizlere 7/24 hizmet vererek bu konuda yardımcı olacaklar.

X12 UNİVERSAL MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Evet. Çalışma ortamı özellikle yanıcı, delici ve kesici olan kullanıcıların en büyük çekincesi lastiği ortadan korumama rağmen darbeyi dış yanaktan veya iç yanaktan alıp hasar almasıdır. Bu soruna da yılların verdiği deneyim, AR-GE ve mühendisliğimizle çözüm üretebiliyoruz. Tam koruma, iç yanak veya dış yanak koruma şeklinde lastiğinizin her tarafını kaplayacak örgü modellerimizle size büyük ölçüde koruma sağlayacağız.