X14 Royalrock

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) : 23x46x78 mm
Örgü Sıklığı : 64 mm
Çalışma Alanları:  Tünel, Geri dönüşüm ve Hurdacılık
Lastik Ölçüsü : 17.5×25 – 20.5×25 – 23.5×25 – 26,5X25

Küçük ve orta ölçekli makineleri için tasarlanmış, Yüksek korumayla beraber dar yapısı sayesinde patinaj etkisini azaltarak iş makinelerinizin verimini arttırmak için üretilmiştir.

HANGİ KOŞULLARDA X14 ROYALROCK KULLANILMALIDIR?

X14 Royalrock yani halka et kalınlığı 14mm olan modelimiz, iş yükü fazla ama şartların nispeten daha hafif olduğu zeminlerde çalışan lastikler için tasarlanmıştır. Royalrock yapısının tırtıklı olması dövmenin direncini arttırır. Bu da zincirin çok daha uzun süreler boyunca aşınmadan çalışmasını sağlar.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Çalışma sahalarının her biri farklı özelliklere sahiptir. Aşındırma kuvveti çok yüksek olan sahalarda makine modeli ve lastik boyu değiştiği gibi zincirlerinizde makine model ve lastik boyutuna göre alacağınız zincir modeli de değişecektir. Doğru zinciri doğru zeminde tercih ederseniz kesinlikle lastik masrafınız yarı yarıya inecektir. Gerekli desteği satış temsilcilerimiz sizlere sağlayacaktır.

X14 ROYALROCK KUSURSUZ TASARIM

Tırtıklı yapısı sayesinde zemine olan tutuşu arttırır. Dik ve uzun şekli çöp ve hurda sahalarında özellikle etkilidir. Kullanım alanı çöp ve hurda sahası, tünel inşaatları ve taş ocağıdır. Bu alanların hepsine uyumluluk göstermesi için tasarlanan X14 Royalrock ile bir zincir ile 3 farklı alanda kullanım avantajı sağlayacaksınız.

X14 ROYALROCK MAKİNAMA UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 17.5×25
  • 20.5×25
  • 23.5×25

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır. Daha doğru bir model tercihi için tecrübeli temsilcilerimiz sizlere 7/24 hizmet vererek bu konuda yardımcı olacaklar.

X14 ROYALROCK MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Çalışma ortamı, makine kuvveti, lastik boyutu ve diş derinliği gibi bir çok etken zincir modeli seçmenizdeki süreci etkiler. Bundan dolayı zincir modeli seçerken satış temsilcilerimiz sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.