X14 UNIVERSAL

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri : (ExYxB) 36x44x76 mm
Örgü Sıklığı : 64 mm
Çalışma Alanları: Tünel, Geri dönüşüm ve Hurdacılık
Lastik Ölçüsü : 17.5×25 – 20.5×25 – 23.5×25- 26.5×25

Küçük ve Orta ölçekli makineleri için geliştirilmiş hafif fakat geniş yüzey alanlı baklası sayesinde lastiklerinizi dış etkenlerden zarar görmesini engelleyecektir.  Yüksek servis ömrü ile tünel ve hurdacılık çalışma ortamlarınız için uygun seçenektir.

HANGİ KOŞULLARDA X14 UNIVERSAL KULLANILMALIDIR?

X14 universal modelimiz X12 universal modelinin geliştirilmiş halidir. Üstün fiyat performans ürünü arıyorsanız X14 universal aradığınız model olacaktır. Odak noktası ve tercih sebebi X12 Universal’de daha çok yer altı madenciliğidir bunun yanı sıra X14 Universal modeli cüruf sorunu odaklı da çalışır. Mantık olarak her iki dövme modeli de aynıdır fakat, yer altı madenciliği, hurda ve geri dönüşüm sahalarıyla birlikte cüruf sahalarında da kullanım sağlayabilirsiniz.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Sıcak cüruf sahası işletmecilerinin en çok şikayet ettiği konu çok lastik değiştirmektir. Bunun en büyük nedeni sıcak cürufta koruyucu zincir olmadan çalışmalarıdır… Lastik sıcağa karşı dayanıklı değildir özellikle 500 santigrat ve üzeri derecelere çıkan sıcaklığı düşündüğünüzde şartların zorluğunu tahmin edebilirsiniz.

X14 UNIVERSAL KUSURSUZ TASARIM

Geniş ve yayvan tasarımı sayesinde lastiğinize tamamen koruma sağlar. İç kısmının lastiklere kökten tutunması dış yüzeyin kalınlığı ve çeliğin sertliği ile lastiğinizi zeminden mümkün oldukça uzak tutarken toprak ve çamurlu zeminde, metal ve hurda öbeklerinde ve daha sert zeminlerde lastiğinizin yolunu açacak.

X14 UNIVERSAL MAKİNAMA UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 7,50×15
  • 10×16,5
  • 12×16,5
  • 17.5×25
  • 20.5×25
  • 23.5×25
  • 16.00×25

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır. Daha doğru bir model tercihi için tecrübeli temsilcilerimiz sizlere 7/24 hizmet vererek bu konuda yardımcı olacaklar.

X14 UNIVERSAL MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Evet. Çalışma ortamı özellikle yanıcı, delici ve kesici olan kullanıcıların en büyük çekincesi lastiği ortadan korumama rağmen darbeyi dış yanaktan veya iç yanaktan alıp hasar almasıdır. Bu soruna da yılların verdiği deneyim, AR-GE ve mühendisliğimizle çözüm üretebiliyoruz. Tam koruma, iç yanak veya dış yanak koruma şeklinde lastiğinizin her tarafını kaplayacak örgü modellerimizle size büyük ölçüde koruma sağlayacağız.