Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

LAS ZIRH – ŞDL üretim tesisleri, özel alaşımlı çelik ham maddeden, bitmiş mamul zincire kadar, sıcak dövme, kumlama, kaynak, kalıp tasarım ve üretimi, ısıl işlem, kalite kontrol laboratuvarı, boyama ve ambalaj gibi imalatın tüm aşamalarını kendi bünyesinde barındırmaktadır. LAS ZIRH – ŞDL Patent, Marka Tescili, İhtira Beratı, Endüstriyel Tasarım Hakkı, Faydalı Model Belgesi ve ISO 9001, IQ NET ve TSE EN 663 kalite belgelerine sahiptir. LAS ZIRH günümüzde İstanbul’da 10.000 mm2 ve Kırıkkale’de 11.000 m2 lik üretim tesislerinde faaliyet göstermektedir.

LAS ZIRH – ŞDL, Açık ocak madenciliği, yeraltı madenciliği, demir-çelik fabrikaları, taş ve mermer ocakları, geri dönüşüm tesisleri, karla mücadele, ormancılık gibi farklı sektörlerde 5 kıtada 60’dan fazla ülkede 4.000 den fazla son kullanıcıya hizmet etmektedir.

Her ebat ve tip lastik için zincir üretebilme kapasitesine sahip olan LAS ZIRH’ın değişik çalışma şartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiş 12, 14, 16, 18, 20, 22 ve 23 mm modelleri; Kare, Altıgen ve Ongen örgü çeşitleri mevcuttur.

Dünya standartlarında (ISPM 15) paketlenen zincir ve yedek parçalarını İstanbul Ankara ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki stoklarından derhal teslim etmekte, İstanbul, Ankara, Kırıkkale, Denizli ve Diyarbakır’da bulunan yaygın servis ağı ile Türkiye’nin her noktasına en geç 24 saat içerisinde ulaşacak hızlı servis, montaj ve yedek parça hizmeti verebilmektedir.