Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

LAS ZIRH – ŞDL üretim tesisleri, özel alaşımlı çelik ham maddeden, bitmiş mamül zincire, sıcak dövme, kumlama, kaynak, kalıp hane, ısıl işlem, kalite kontrol, boyama ve ambalaj gibi imalatın tüm aşamalarını kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca bünyemizdeki laboratuvarımızda ürettiğimiz tüm zincirlerin çekme testleri, Micro Vickers cihazları ile yüzeyden çekirdeğe sertlik taraması ve özel metalografi mikroskopları ile mikro yapı analizleri yapılmakta olup her bir zincirin kalite raporları oluşturulup kayıt altına alınmaktadır. LAS ZIRH – ŞDL Patent, Marka Tescili, İhtira Beratı, Endüstriyel Tasarım Hakkı, Faydalı Model Belgesi ve ISO 9001, IQ NET ve TSE EN 663 kalite belgelerine sahip, Türkiye’nin ilk ve tek zincir üreticisidir.

LAS ZIRH – ŞDL, yer altı ve yer üstü maden işletmesi, taş ve mermer ocakçılığı, tünel, yol ve baraj inşaatları, demir-çelik fabrikaları, cam fabrikaları, atık geri dönüşüm tesisleri, karla mücadele, ormancılık gibi farklı sektörlere hizmet vermektedir.

Her ebat ve tip lastik için zincir üretebilme kapasitesine sahip olan LAS ZIRH’ın değişik çalışma şartlarına göre tasarlanmış 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23 ve 24 mm modelleri; Kare, Altıgen ve Ongen örgü çeşitleri mevcuttur.

Dünya standartlarında (ISPM 15) paketlenen zincir ve yedek parçalarını İstanbul ve Ankara’daki stoklarında, derhal teslim etmekte, İstanbul, Ankara, Kırıkkale, Denizli ve Diyarbakır’da bulunan yaygın servis ağı ile Türkiye’nin her noktasına en geç 24 saat içerisinde ulaşacak hızlı servis, montaj ve yedek parça hizmeti verebilmektedir.