Kalite

kalite

Yılların tecrübesiyle, günümüz teknolojisini bir arada kullanarak kaliteden ödün vermeme prensibi ile çalışan Las Zırh, ISO 9001 kalite yönetimi ilkeleri ile üretim yapmakta, üretiminin tüm aşamalarını kayıt altında tutmaktadır ve bütün ürünleri TSE Kalite Standartlarına uymaktadır.

Her bir zincire verilen seri numarası ile zincirin üretiminde kullanılan ham maddeden, üretim aşamasındaki işçilik detaylarına kadar tüm verilere ulaşılabilmektedir. Zincir yapımı için özel teknik şartnameler ile çelik ürettiren Las Zırh, her zaman sertifikalı, ultrasonik çatlak kontrollü ve vakumlu çelikler kullanmaktadır.
Ham madde girdi kontrollerinden, sevkiyat çıkış takiplerine kadar, üretimin tüm aşamaları 40 tonluk çekme, kopma, ezme ve uzama testleri, HRC ve Micro Vickers Sertlik Ölçme sistemleri, metal iç yapı mikroskopları ile sürekli ve düzenli bir şekilde kontrol ve kayıt altında tutulmaktadır.

En önemlisi ise üretimin özünde iş güvenliği ve sağlığı ile çevreye duyarlılık olduğunun bilinciyle üretim yapan Las Zırh, yalnızca ticari bir şirket değil, kültürel ve sosyal bir kurum olarak 1978 yılından beri küçük ama emin adımlarla hep ileriye doğru yürümüştür.