Üretim

üretim

1978 yılından beri imalatın içinde olan LAS ZIRH, lastik koruyucu zinciri oluşturan tüm parçaları kendi bünyesinde üretmektedir. LAS ZIRH zincirleri her bir çalışma ortamına göre özel olarak kalitesi belirlenmiş, EU sertifikalı, çatlak kontrolünden geçmiş ve özel teknik şartname ile imal edilmiş alaşımlı çeliklerden üretilmektedir.

Koruyucu zinciri oluşturan dövme baklalar, mukavemetlerini en üst düzeye çıkartmak için 25 Kj ve 16 Kj hidrolik çekiçlerde dövülerek üretilmektedir. Zemin ile direk temas halinde olan baklaların kalitesi ve tasarımları her bir çalışma ortamına göre 40 yılı aşkın tecrübemiz ile mühendislerimiz tarafından belirlenmektedir.

Özel olarak ürettirip, Yeni kullanıma aldığımız son teknoloji, otomatik kaynak makinelerimizde, kaynak teli, elektrodu veya ilave bir metal kullanılmadan kaynatılan halkalarımız özel bükme, çekme ve basma testlerinden geçerek zincirimizi oluşturmaktadır.

Atmosfer kontrollü, her biri 2 ton kapasiteli fırınlarımız ile ısıl işlemin her adımı otomasyon ile kontrol altında olup her bir proses kayıt altındadır. Böylece zincirlerimiz en ideal sertlik ve esneklik ve dayanıklılığa sahip olduğu garanti altına alınır.