Image Name Misyon - Vizyon | Laszırh Koruyucu Zincirleri

LASZIRH

Misyon

LAS ZIRH, müşteri ihtiyaçlarını, operasyonun gerektirdiği koşullara uygun, emniyetli ve üretim maliyetini düşürecek ve iş verimini arttıracak şekilde karşılamayı kendine ilke edinmiştir.

Global olarak kabul görmüş standartlarda üretim yaparak, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmayı hedefleriz. Çalışanlarına saygılı, etik kurallara bağlı, çevreye duyarlı, iş güvenliği kurallarını gözeten, modern, temiz ve düzenli bir işletme olarak, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.

Image Name
Image Name

Firmamız ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatlara uygun, etik değerlere bağlı bir şekilde, global standartlarda çözümler üreterek, başarılı bir geleceğe yürümeyi sürdürecektir.

Vizyon

Firmamız, müşterilerimizin değişen ihtiyaçları doğrultusunda, ürün çeşitliliğini geliştirerek, kalite standartlarından ödün vermeden, düşük maliyetlerle üretim yapan sürdürülebilir bir çözüm ortağı olmayı hedefler.

Toplam Kalite Yönetim Sistemleri ile üretim maliyetlerini en aza indirirken, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, müşteri ihtiyacına uygun ürünler ve çözümler sağlamayı amaçlıyoruz. Tüm çalışanlarımız, kalite bilinciyle donanmış, takım ruhuyla çalışan ve sürekli gelişimi ilke edinmiş bireyler olarak; yaratıcılıklarını ve fikirlerini iş süreçlerimize entegre etme fırsatına sahip olacaklardır.