X18 Universal Plus

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) : 45x67x94 mm
Örgü Sıklığı : 79 mm
Çalışma Alanları: Sıcak Cüruf, Yeraltı Madenciliği, Açık Ocak Madenciliği
Lastik Ölçüsü : 18.00×25 23.5×25 – 26.5×25 – 29.5×25 – 35/65-33

Ağır koşullar için özel ısıl işlem ve çelik kalitesi ile güçlendirilmiş olarak üretilen X18 UNIVERSAL PLUS tüm aşındırıcı ortamlarda üstün performans göstermektedir. Özellikle yeraltı madenciliği ve açık ocak madenciliğinde etkileyici performans ile öne çıkmaktadır.

HANGİ KOŞULLARDA X18  UNDERGROUND KULLANILMALIDIR?

En aşındırıcı maden nedir diye soranlara madencilerin vereceği ilk cevaplardan biri muhtemelen Altın ve Bakır madenleri olacaktır. Altın ve Bakır madenlerinin aşındırma kuvveti lastiklerinizin uzun süre dayanması neredeyse imkansızdır hatta bu zeminler keskin ve sert yapısından dolayı lastiğinizi bir saat içerisinde kullanılmaz hale getirebilmektedir. Böyle durumlarda devreye sokabileceğiniz kaliteli bir lastik koruyucu zincir seçeneğiniz olmalı. X18 Underground diğer ürünlerimizden farklı olarak özel alaşımlı çeliklerden üretilmiştir. Bunun yanı sıra aşındırıcı ortamlara karşı maksimum mukavemet göstermesi için özel ısıl işlem teknikleri uygulanmıştır.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Mutlaka tasarrufunuz için uğraşıyoruz ve bütün amacımız olabildiği kadar lastiklerinizi, satın aldığınız lastik koruyucu zincirlerinizle beraber aşındırıcı ortamın zorluklarından korumak. Altın ve Bakır aşındırıcı gücü yüksek olan bir maden türü olduğu için her ortamda farklılık gösterebiliyor. Çalışma saatlerini öğrenmek için satış temsilcilerimizle görüşüp detaylı bilgi alabilir ve doğru ortama doğru model zinciri seçebilirsiniz.

X18 UNDERGROUND KUSURSUZ TASARIM

18mm ve 20mm kalınlığında bulunan Underground modelimiz makine modelinize ve çalışma ortamınıza göre hemen hemen her alanda sizlere yardımcı olabilir. Burada püf nokta bulunduğunuz ortamın aşındırma kuvveti Underground modeline uygun mu sorusuna doğru cevabı vermekle başlıyor.

X18 UNDERGROUND MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 18.00×25
  • 23.5×25
  • 26.5×25
  • 29.5×25
  • 35/65×33

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X18 UNDERGROUND MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Bu modeller her türlü sert zorluğa göğüs gerebilmeniz için tasarlandı. Dolayısıyla tam koruma sağlar. Ne olursa olsun her madenin kendi içinde farklı bir dinamiği vardır bu nedenle siz deneyimli satış temsilcilerimizden gerekli bütün yardımı ve bilgisi alabilirisiniz.