X18 Royalrock

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) : 30x60x99 mm
Örgü Sıklığı : 79 mm
Çalışma Alanları: Doğaltaş Ocakları, Açık Ocak Madenciliği
Lastik Ölçüsü : 23.5×25-26.5×25 – 29.5×25 – 35/65-33

Dayanıklı çelik dövme baklası granit ve bazalt ocakları gibi en aşındırıcı doğal taş ocaklarında sorunsuz bir şekilde lastiklerinizi koruyup servis ömrünü arttırır.

HANGİ KOŞULLARDA X18 ROYALROCK KULLANILMALIDIR?

Granit, mermer ocaklarının en kaliteli taşlarından fakat çıkartması en zor olanlarından biridir. X18 Royalrock her ortamda kullanabileceğiniz bir dövme modelidir fakat kendisinin doğal alanı granittir.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Granit mücadele edilmesi zor taşlardan biri. Aşındırma kuvveti ve yıpratıcılığı çok yüksek cevherlerden. Saha tecrübesi, bize gelen geri bildirimler ve yüksek mühendisliğimiz sayesinde hangi cevher türüyle nasıl mücadele edeceğinizi konusunda tam destek veriyoruz. Seçim sürecinde size ve firmanıza tasarruf ettirmek, makine ve lastiklerinizin zarar görmemesi bizim temel amacımız. X18 Royalrock Granit sahalarında verdiği üstün çalışma performansı ile sizi doğal olarak tasarruf ettirecek.

X18 ROYALROCK KUSURSUZ TASARIM

Royalrock, sert uzun ve dolgun yapısı sayesinde aşınmayı göbek kısmında tutarak uzun sürelere yaymayı amaçlar. Bu sayede daha uzun çalışma saatleri kusursuza yakın performans alabilirsiniz.

X18 ROYALROCK MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 26.5×25
  • 29.5×25
  • 35/65×33

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X18 ROYALROCK MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Hangi sahada, hangi modeli seçmek bu sorulara cevap verebilmek için çok önemlidir. Tercih edeceğiniz dövmenin kesinlikle çalışma sahanıza uygun olması gerekmektedir. Eğer granit gibi sert ve aşındırma kuvveti yüksek bir sahanız varsa kesinlikle X18 Royalrock aradığınız dövme. Uygun makine modeli ve lastik ölçüsü vererek satış danışmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.