X18 Ultra

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri ( E x Y x B ) : 23x54x92 mm
Motor Gücü : 274 kW – 403 kW
Çalışma Ağırlığı : 56 – 82 ton
Lastik Ölçüsü : 26.5×25 – 29.5×25 – 35/65-33
Çalışma Sahası : Mermer Ocağı, Taş Ocağı

Mermer, Kireçtaşı, Taş Ocağı… Gerçek bir blok işçisiyle tanışmak ister misiniz?

HANGİ KOŞULLARDA X18 ULTRA KULLANILMALIDIR?

Mermer yapısı gereği kendi içinde farklı özelliklerde ve aşındırıcı kuvveti bakımından farklılıklar gösteren bir cevherdir. Ülkemizin ve dünyanın aynı bölgelerinde bile farklı mermer çeşitleri mevcuttur. Bunların bir kısmı az aşındırıcıyken bazı çeşitleri çok daha fazla aşınmaya sebep olur.
Bu nedenle Lastik Koruyucu Zincir alırken çalışma sahanızı ve mermer modelinizi belirtmeniz sizlere avantaj sağlayacaktır. X18 Ultra en zorlu mermer sahalarında bile üstün performans göstermesi için üretilmiştir.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

X18 Ultra’ya mermer ocağı canavarı dememizin sebebi aşındırıcı zeminlerin verdiği zorluğun yanında makinenizin girdiği blokların ağırlığıyla da mücadele etmesine yardımcı olmasıdır. Çıplak lastik, mermer tozunun fazla biriktiği alanlarda ağır yüke girildiği an zemine tutunmada zorluk yaşayacağı gibi ağırlığın tamamen lastiklere binmesine neden olur. Doğru kullanımda minimum 10.000 saat çalışma ile X18 Ultra tam olarak bu nedenle size tasarruf sağlayacak.

X18 ULTRA KUSURSUZ TASARIM

Biz mermerin her türlüsüyle mücadele edebilecek bir tasarım ortaya koyduk. Bunu yaparken saha mühendislerimizle yıllardır süregelen AR-GE çalışmalarımız, son kullanıcı tecrübesi ve yılların verdiği deneyim, birikimle X18 Ultrayı tasarladık. Her bir bölümünde bloklu makine ağırlığı, aşındırma kuvveti v.b. bir çok sorunu düşünerek hepsiyle mücadele edebilecek ortak bir tasarım ortaya çıkarttık. X18 Ultra; beyaz veya gri mermer gibi aşındırma kuvveti kendi içerisinde değişen cevherlerin her türlüsüne yanıt verebilecek donanımda bir dövme olarak elinizi kuvvetlendirecek.

X18 ULTRA MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 26.5×25
  • 29.5×25
  • 35/65×33

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X18 ULTRA MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

X18 Ultra türünün mermer alanında en kuvvetli dövme çeşitlerindendir. Mermerin kendi içerisinde ayrıldığı modellerin her birine uyum sağlayarak çalışır ve bu durumda sizleri mermerin aşındırıcı yapısından koruyacaktır. Mermerde işinizi kolaylaştıracak bir dövme arıyorsanız X18 Ultra modelimiz sizlere gereken bütün korumayı sağlayacak.