X16 UNIVERSAL

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri ( E x Y x B ) : 42x56x83 mm
Motor Gücü : 115kW – 274 kW
Çalışma Ağırlığı : 15 – 40 ton
Lastik Ölçüsü : 16.00×25 – 18.00×25 – 23.5×25 – 26.5×25
Çalışma Sahası : Hurdacılık ve Geri Dönüşüm, Yeraltı Madenciliği, Sıcak Cüruf, Açık Ocak Metal Madenciliği

Sıcak Cüruf, Açık Ocak Metal Madenciliği, Hurda ve Geri Dönüşüm, Yeraltı Madenciliği
Lastiğiniz büyüdükçe sorunlar da büyür. X16 Universal büyüyen sorunlarınıza sorunlarınızın büyüklüğü kadar çözüm sunacaktır.

HANGİ KOŞULLARDA X16 UNIVERSAL KULLANILMALIDIR?

Eriyik metali korumak için yüzey alanı genişletilmiş baklalar kullanmak zorundasınız X16 Universal de tam olarak bu amaçla üretilmiştir. Bu koşullar altında X16 Universal sorunlarınıza çözüm ortağı olacak. Tam yanak koruma ve yarım yanak koruma olmak üzere ekstra iki farklı örgü sistemi de bu modelimizde mevcut. Bu sayede cürufun ve zararlı, aşındırıcı maddelerin tamamını lastiğinizden sürekli uzak tutacaksınız. Çok farklı problemlere çözüm olarak üretilmiş olan X16 Univesal, cürufta başarılı olduğu kadar aynı zamanda açık ocak madenciliği gibi aşındırıcılığı yüksek sahalarda da yüksek performans göstermektedir.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Hurda ve geri dönüşüm sahalarını, sıcak cüruf sahalarını bilenlerin sıklıkla lastik değiştirmekle ilgili şikayetlerini çözmek için her boyutta Universal modeli yaptık. Özellikle başta söylediğimiz iki çalışma sahası sahiplerinin şikayetlerini göz önünde bulundurarak bu modeli tasarladık. Bu şikayetler sürekli ve sıklıkla lastik değiştirmek zorunda kalındığıyla ilgiliydi. %100 yerli lastik koruyucu zincirlerimiz sadece en zor koşullar için değil zorlukların şekillerine göre de size çözüm sunan mühendisliklerdir. Dolayısıyla doğru lastik, zemin ve koruyucu modeli sizlere 5 kat fazla tasarruf sağlatacaktır. Ortalama 3.000 çalışma saati ile tasarrufunuzu kullandıkça anlayacaksınız.

X16 UNIVERSAL KUSURSUZ TASARIM

X16 Universal’in tasarımı diğer universal modelleriyle benzerlik gösterir. Bu modeli diğer akranlarından ayıran en somut özelliği mm’lik olarak daha kalın ve geniş olmasıdır. Bunun temel sebebi makine boyutu büyüdükçe lastiğinizin de büyümesidir. Biz 16mm Universal zinciri daha zorlu koşullar için tasarladık.

X16 UNIVERSAL MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 16.00×25
  • 18.00×25
  • 23.5×25
  • 26.5×25

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X16 UNIVERSAL MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Bu sert koşullara yapabileceğiniz en iyi şey sert önlemler almaktır. Kendi makine kategorisinde en sert modeli sizlere önerirken tam koruma sağlayan iç ve dış yanak korumaları seçeneklerimizle yanınızdayız. İç ve dış yanak koruma sistemleri lastiğinizin tamamını kaplayacak şekilde koruyucu zincirin sıcak cüruf gibi akışkan, hurda ve geri dönüşüm gibi sivri, sert cisimlerin beklenmedik yerlerden lastiğinize ulaşmasını engelleyen bir sistemdir. Dolayısıyla doğru kullanımda lastiğinizin ömrünü 5 kata kadar uzatacak ve bunu yaparken sizlerin maddi tasarrufunuzu sağlayacaktır