X22 UNIVERSAL

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) : 58x77x110 mm
Örgü Sıklığı : 84 mm
Çalışma Alanları: Açık Ocak Madenciliği
Lastik Ölçüsü : 45/65-39 – 45/65-45 – 50/65-51 – 50/80-57- 52/80×57

Açık ocak madenciliğinin ağır şartları için geliştirilmiş dövme baklası ile L ve XL makinelerinizin lastiklerinin ömrünü kat be kat arttıracaktır. Zamanla yarışan maden işletmelerinin verimini artıracak, maliyetlerini düşürecektir.

HANGİ KOŞULLARDA X22 UNIVERSAL KULLANILMALIDIR?

Açık ocak metal madenciliği sektörün koşulları sert ve ağır kollarından biridir. Fakat bu zorlu koşulları düşünmemek için artık geçerli bir sebebiniz var. X22 Universal kalın ve dayanıklı yapısıyla lastiğinizi kaplayarak aşındırıcı her türlü cevhere karşı maksimum koruma sağlar. Altın, bakır, elmas gibi aşındırma kuvveti yüksek olan tüm cevherlerde X22 Universal kullandığınızda farkı göreceksiniz.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Altın, bakır ve elmas çıkarması en zahmetli cevherler olup getirisi ve götürüsü yüksek oranda  olan metal maden ocaklarındandır. Bu vesileyle bu ocaklara sahip olan tüm işletmecilerin nereye baktıklarını biliyoruz. Her ticarette olduğu gibi amaç tamamen kar etmektir ki işletme sürdürülebilir yapıda devam edebilsin. Burada devreye LASZIRH’ın X22 Universal’i giriyor olacak. Zincir kullanmadan devam eden ya da LASZIRH ile tanışmayan tüm işletmelerin ortak noktası kısa süreli kar ettiklerini düşünmeleridir. Fakat uzun süren AR-GE ve saha çalışmalarımız, müşterilerimizden aldığımız bütün geri bildirimler ve zamanın bize gösterdiği tek şey; eğer ağır aşındırıcı ocaklarınız var ise zincir kullanmadan kar edemeyeceğiniz gerçeği.

X22 UNIVERSAL KUSURSUZ TASARIM

X22 Universal zemine teması mümkün olduğu kadar kesmeyi amaçlamak için tasarlanmıştır. Açık ocak metal madenciliğinde özellikle kullanılan büyük jantlar için üretilen, üstün çelik kalitesi ve uygulanan yüksek mühendislik ile harmanlanarak üstün kalitede bir ürün ortaya çıkmıştır.

X22 UNIVERSAL MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 45/65-39
  • 45/65-45
  • 50/65-51
  • 60/80-57

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X22 UNIVERSAL MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Tam koruma için hiçbir lastik veya zincir firması %100 garanti veremez. Fakat firmaların yapacağı en akılcı çözüm maksimum korumaya yakın uzun dönemde kar getirecek koruyucu zincir kullanmaktır. Bizim vaadimiz her firmada olduğu gibi size maksimum karı uzun vadede sağlamaktır.