X20 Royalrock

Ürün Özellikleri

Bakla Ölçüleri (ExYxB) :  36x70x110 mm
Örgü Sıklığı : 90 mm
Çalışma Alanları: Açık Ocak Madenciliği
Lastik Ölçüsü : 35/65-33 – 40/65-39 – 45/65-45

Segmentine hafif fakat dayanıklı bir dövme çelik bakla tasarımına sahip olan X20 ROYALROCK, yüksek dayanıklılığa sahip olmakla beraber tırnaklı tasarımı ile çekiş performansınızı da en üst seviyeye çıkartacak, yakıt tasarrufu sağlayacak ve sürüş emniyetine katkı verecektir.

HANGİ KOŞULLARDA X20 ROYALROCK KULLANILMALIDIR?

Bakır, altın ve granit. Bu üç cevher, maden sektöründe çalışan ve işletme sahibi olan pek çok insanı en çok lastik aşınma sorunu ile karşı karşıya bıraktıran maden cevherleridir. Bu aşınma ve çabuk yıpranma sorununu tek bir şekilde çözebilirsiniz. X20 Royalrock.

TASARRUF SAĞLAR MIYIM ?

Bakır madeninde ortalama 7000 çalışma saati ile size bir tasarruftan fazlasını sunuyoruz. Bakır madeninde lastiğinizin ayakta kalması zordur. Altın madeninde daha da zor olacaktır. Fiyat performans arıyorsanız X20 Royalrock için bize ulaşabilirsiniz.

X20 ROYALROCK KUSURSUZ TASARIM

Royalrock, sert uzun ve dolgun yapısı sayesinde aşınmayı göbek kısmında tutarak uzun sürelere yaymayı amaçlar. Bu sayede daha uzun çalışma saatleri kusursuza yakın performans alabilirsiniz.

X20 ROYALROCK MAKİNEME UYUMLU MU ?

Lastik ölçüsü

  • 35/65×33
  • 40/65×39
  • 45/65×45

olan bütün makinalara bu model uyum sağlayacaktır.

X20 ROYALROCK MODELİ LASTİĞİME TAM KORUMA SAĞLAR MI ?

Açık ocak metal madenciliğinde lastikleriniz aşırı zorlanacaktır. Lastik sürekli olarak aşındırıcı maddelere maruz kalır bu nedenle iç yanak ve dış yanağın yanı sıra göbekten de sertliğe maruz kalan lastikleriniz olacaktır. Bu nedenle lastiğinizin her yerine tam koruma sağlıyoruz.